Zlepšujeme život lidí v ČR díky SMART komunikaci.

Menu

Zatoulaný pes

více informací

Nalezená pěněženka

více informací

Ztracené dítě

více informací

Černá skládka

více informací

Pochvala radnici

více informací

Jak se zapojit? Stáhněte si aplikaci Zlepšeme Česko a posílejte podněty

Ztracená zvířata a domácí mazlíčci

Pomozte nalézt zatoulaná zvířata. Když se například zaběhne váš pes, nepanikařte. Aplikace okamžitě aktivuje komunitu registrovaných pejskařů v okolí a ti vám pomohou s hledáním vašeho domácího mazlíčka

Ztráty a nálezy

Ztráta věcí, ke kterým máme citový vztah, jako je snubní prsten nebo milovaná dětská hračka není nikdy příjemná. Díky aplikaci a pomoci registrovaných lidí v okolí se výrazně zvýší šance na jejich nalezení.

Černé skládky a poničený majetek

Upozorněte na černé skládky, nesvítící osvětlení nebo poškozený majetek ve veřejném prostoru v celé ČR. Dostaneme váš podnět k těm správným lidem.

Pátrání po ztracených osobách

V ČR se ročně pohřešují tisíce lidí včetně 5000 dětí. Jejich rodiny jsou vděčné za pomoc každého z nás a s aplikací se můžete okamžitě zapojit do pátrání.

Pochvaly

Pochvalme lidi ve svém okolí, kteří se snaží dělat práci pro společnost. Ukažme, že si toho vážíme a pochvalme jejich práci. Lidé pak uvidí, že to co dělají pro veřejnost má smysl.

Tísňové linky

V případě krizové situace budete mít přímo po ruce tísňové linky s možností určení přesné polohy pomocí GPS.

Informace z úřední desky

S aplikací budete mít přehled o výpadcích energií, informace o blokových čištěních, poplatcích a dalších důležitých zprávách jednak v místě vašeho bydliště, ale například i tam, kde pracujete.

Pouze města a obce registrované do Mobilního rozhlasu

Zajímavosti v okolí

S aplikací budete mít vždy kam vyrazit. V aplikaci naleznete tipy na události, které se konají ve vašem blízkém okolí, zajímavé památky nebo oblíbenou kavárnu.

Pouze města a obce registrované do Mobilního rozhlasu